Міжнародний освітній центр Metaframe

Міжнародний освітній центр Metaframe

Тренінг

ЦІЛІ НА НОВИЙ РІК

  • онлайн

  • 25 грудня

  • 2 години (13:00 - 15:00)

КОЖНОМУ З НАС ПІД НОВИЙ РІК ХОЧЕТЬСЯ СПРАВЖНЬОГО ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ЖИТТЄВИХ СЦЕНАРІЇВ. ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ЧАРІВНА ДАТА 1 СІЧНЯ ПОДАРУВАЛА НОВИЙ ВИТОК У ЖИТТІ, НАПОВНИВШИ ЙОГО УСПІХАМИ, ЗДОБУТКАМИ ТА ПОЧИНАННЯМИ. І НАЙГОЛОВНІШЕ, ЩОБ ЦІ ПОЧИНАННЯ СИСТЕМНО ВИВОДИЛИ НА НОВИЙ РІВЕНЬ.

▶А ЩО ЯК ІСНУЄ 7 КРОКІВ, ЯКІ ДОЗВОЛЯТЬ ПОСТАВИТИ ЦІЛІ ТАК, ЩО САМ ВСЕСВІТ ДОПОМАГАТИМЕ ЇХ ДОСЯГАТИ?▶А ЩО ЯК МОЖНА СТВОРИТИ РЕАЛЬНІ ТАЛІСМАНИ НА МЕТУ ЗА ТЕХНОЛОГІЄЮ ТУВИНСЬКИХ ШАМАНІВ?▶А ЩО ЯК ВСЕ ЦЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ СУЧАСНИХ РОЗРОБОК МІЖНАРОДНИХ ІНСТИТУТІВ НЕЙРОЛІНГВІСТИКИ, ЯКІ ДАВНО ЗНАЮТЬ, ЯК ВБУДУВАТИ СОБІ УСПІШНІ СТРАТЕГІЇ ЗА ДЕКІЛЬКА ГОДИН?

ВСЕ ЦЕ ДЛЯ ВАС БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНО ТІЛЬКИ НА НОВОРІЧНОМУ КОРПОРАТИВІ ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ "МЕТАФРЕЙМ"

ВИ НАВЧИТЕСЯ:🎓ФОРМУЛЮВАТИ ЦІЛІ НАЙЕФЕКТИВНІШИМ ЧИНОМ.🎓ПРАЦЮВАТИ З ВНУТРІШНІМ ТА ЗОВНІШНІМ САБОТАЖЕМ.🎓СТВОРЮВАТИ СВОЄ ВЛАСНЕ ДЖЕРЕЛО ДОСТАТКУ ТА УДАЧІ.🎓ВБУДОВУВАТИ СОБІ УСПІШНІ СТРАТЕГІЇ НА ГЛИБОКИХ НЕПІЗНАВАНИХ РІВНЯХ.

ВАРТІСТЬ ТРЕНІНГУ

  • 200 грн

Illustration

Я про людину. Про те, щоби повернути їй внутрішнє світло та ресурс. Без надриву, враховуючи наскільки людина готова до змін. Екологічно та крок за кроком.
Моя робота — лише допомоги вам дістатися до мети!

Євгенія Бардіна, авторка курсу, НЛП-тренерка, письменниця, журналістка, політтехнологиня, засновниця міжнародного освітнього центру Metaframe

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

Анна+380508307067(Вайбер, телеграм)

м. Львів, вул. Опільського, 7


Made with