Тренінг Ігоря Одинця

«ВИРІШУЙ СЛОВОМ: МИСТЕЦТВО ВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРІВ»

  • офлайн, м. Львів

  • початок 15 грудня

ПРО ЩО ТРЕНІНГ?

ПЕРЕГОВОРИ — ЦЕ ЧАСТИНА НАШОГО ЖИТТЯ, ЯКІ ТРИВАЮТЬ ПОСТІЙНО. НАВІТЬ САМІ З СОБОЮ, МИ ПОСТІЙНО ВЕДЕМО ВНУТРІШНІ ПЕРЕМОВИНИ, ДІАЛОГИ, ТА ПІДБИРАЄМО АРГУМЕНТАЦІЮ, ЗБИРАЄМО ФАКТИ ТА ВТРИМУЄМО БАЛАНС МІЖ РІЗНИМИ ПОТРЕБАМИ. ЩО Ж ГОВОРИТИ ПРО СУЧАСНИЙ ЗОВНІШНІЙ СВІТ.

СКЛАДНА КОМУНІКАЦІЯ НАСТІЛЬКИ ЗВИЧНО УВІЙШЛА В НАШЕ ЖИТТЯ, ЩО ПРОДАЖ, РОЗМОВА З КЕРІВНИЦТВОМ, ПАРТНЕРАМИ, СПІВБЕСІДА ВЖЕ СПРИЙМАЄТЬСЯ НАМИ, ЯК ПРИРОДНІЙ, ЗВИЧНИЙ ПРОЦЕС.
ІНКОЛИ ПОМИЛКОВО ЗАЙМАЮЧИ ТУ ЧИ ІНШУ ПОЗИЦІЮ, НЕ БАЧАЧИ ЧИ НЕ ЧУЮЧИ АРГУМЕНТІВ ІНШОЇ СТОРОНИ, НЕ УСВІДОМЛЮЮЧИ ДЕТАЛЕЙ І МАНІПУЛЯЦІЙ.
МИ ЗВИКАЄМО ДО ПЕВНИХ ПРИЙОМІВ ТА ХОДІВ У КОМУНІКАЦІЇ, ДУБЛЮЄМО ТА НАСЛІДУЄМО ЧУЖИМ СТРАТЕГІЯМ ТА ПІДТРИМУЄМО ЧУЖІ ЦІЛІ, НЕ ЗАВЖДИ ВИГІДНІ ТА КОРИСНІ НАМ.

ЯК САМЕ МЕНІ МОЖЕ ДОПОМОГТИ КУРС?

ПЕРЕФРАЗОВУЮЧИ КЛАСИКА: ВСЕ НАШЕ ЖИТТЯ — ПЕРЕМОВИНИ. БЕЗ КОМУНІКАЦІЇ НЕМАЄ ПЕРЕМОГИ. ПОНАД 7 РОКІВ НАШ ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ДОПОМАГАЄ ЛЮДЯМ ТА БІЗНЕСАМ ПОКРАЩУВАТИ КОМУНІКАЦІЇ, ЯКІСТЬ ПЕРЕГОВОРІВ, РОЗШИРЮВАТИ АРСЕНАЛ УСПІШНИХ СТРАТЕГІЙ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ У РІЗНИХ СФЕРАХ. СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС МИ РОЗРОБИЛИ КУРС «ВИРІШУЙ СЛОВОМ», ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ЛЕГКО І ГЛИБОКО ПРОКАЧАТИ НАВИЧКИ ПОБУДОВИ ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ ТА ВЕДЕННЯ УСПІШНИХ ПЕРЕГОВОРІВ, РОЗПІЗНАВАТИ БРЕХНЮ ТА РОЗРУЛЮВАТИ КОНФЛІКТНІ СИТУАЦІЇ.

МИ ЗНАЄМО, ЩО ЧАС – ОДИН ІЗ НАЙЦІННІШИХ ТВОЇХ РЕСУРСІВ, ТОМУ "СПРЕСУВАЛИ" В НАШІ ЗУСТРІЧІ МІНІМУМ ТЕОРІЇ, БАГАТО ДОСВІДУ, З СОТЕНЬ РЕАЛЬНИХ КЕЙСІВ З РІЗНИХ НАПРЯМКІВ І БАГАТО-БАГАТО ПРАКТИКИ. МИ ПОДБАЛИ ПРО ТЕ, ЩОБ КОЖНА ХВИЛИНА ТВОГО ЧАСУ В НАШОМУ ЦЕНТРІ БУЛА НАПОВНЕНА КОРИСТЮ, ЗМІСТОМ ТА ЛЕГКІСТЮ (БО ПЕРЕМИКАТИСЯ І ВІДНОВЛЮВАТИ СИЛИ ВСІМ НАМ ТЕЖ ТРЕБА, І ТИ ЗНАЄШ).

МИ ЗНАЄМО, ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ПІСЛЯ НАВЧАННЯ ТИ МІГ:

● ЛЕГКО І НЕВИМУШЕНО НАЛАГОДЖУВАТИ КОНТАКТ З БУДЬ-ЯКОЮ ЛЮДИНОЮ НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТАТУСУ, ВІКУ ТА ПОСАДИ;● УСПІШНО ПРОВОДИТИ ПЕРЕМОВИНИ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ ІЗ ПОТРІБНИМ ТОБІ РЕЗУЛЬТАТОМ;● ВИЗНАЧАТИ, КОЛИ ЛЮДИНА БРЕШЕ АБО ПЛАНУЄ ОБМАНУТИ;● ПЕРЕКОНУВАТИ МАЙЖЕ БУДЬ-КОГО В МАЙЖЕ БУДЬ-ЧОМУ;● ЗНАЙТИ НОВІ ІНСТРУМЕНТИ ТА СТРАТЕГІЇ В СПІЛКУВАННІ;● ЗАСПОКОЇТИ СПІВРОЗМОВНИКА З КІЛЬКОХ ФРАЗ ТА ВИЯВИТИ ВРАЗЛИВІ ТЕМИ;● ПОБАЧИТИ СВОЇ ПРОБЛЕМИ У КОМУНІКАЦІЇ ТА ЗНАЙТИ НАЙКРАЩІ ВАРІАНТИ ПЕРЕКОНАННЯ.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ:

1 МОДУЛЬ — 15.12

● Переговори, як гра. Теорія ігор.● Підготовка до переговорів. Налаштування.● Рапорт.● Кейс 1 ("Голос")

2 МОДУЛЬ — 22.12

● Робота над собою. Екологія.● Робота з цілями.● Треки та поведінкові патерни. "Якоря".● Кейс 2 ("Дзеркало").

3 МОДУЛЬ — 29.12

● Методи розпізнавання брехні.● Чорна риторика.● Маніпуляція та методи захисту.● Кейс 3 ("Злий клієнт").

4 МОДУЛЬ — 05.01

● Стратегії та тактика.● Міксування стратегій.● Фокуси уваги.● Кейс 4 ("Дві сестри").

5 МОДУЛЬ — 12.01

● Практичні кейси, робота в парах та групах.● Робота "під тиском" або правила техніки безпеки.● Іспит.

6 МОДУЛЬ — 24.01

«Маніпуляція 2.0»● "Не дитяче" шахрайство (5 старих, але актуальних схем — протидія) ● Анти Карнегі (розрив шаблонів та рапорту).● Магія в рецептах ("домашні заготовки" зі смаком трансу).● Народна творчість (побутові переговори).

7 МОДУЛЬ — 26.01

«Стратегія та планування»● Спочатку був план (планування з невідомими показниками).● Матриця ризиків та розрахунок навантаження на стратегію.● Зіграємо в... ("Ігри" в які грають люди).● А якщо завтра... ("успішні" моделі стратегій та "парадокс вижившого").

Illustration

ХТО ПРОВОДИТЬ:

ІГОР ОДИНЕЦЬ

● БІЛЬШЕ 10 РОКІВ ПРАКТИЧНОЇ ТА БЕЗПОСЕРЕДНЬОЇ РОБОТИ З ЛЮДЬМИ, ЯК HR ТА РЕКРУТЕР.● ПОНАД 12 ТИС СПІВБЕСІД, БІЛЬШЕ 2,5 ТИСЯЧ ПЕРЕГОВОРНИХ КЕЙСІВ.● СПІВЗАСНОВНИК КОНСАЛТИНГОВОГО АГЕНСТВА STARWALKER.● ОСНОВНЕ КРЕДО — МИ З ВАМИ ДАВНО ЗНАЙОМІ.● ЯК ЗАВЖДИ ЛЕКЦІЇ ТА ЗАНЯТТЯ З ГУМОРОМ, БЕЗПОСЕРЕДНЬО ТА ВІДВЕРТО

ВАРТІСТЬ ТРЕНІНГУ:

5 МОДУЛЬ

800 грн

6 МОДУЛЬ

700 ГРН

7 МОДУЛЬ

700 ГРН

ПОПЕРЕДНІЙ ТРЕНІНГ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

Анна+380508307067(Вайбер, телеграм)

м. Львів, вул. Опільського, 7


Made with