Міжнародний освітній центр Metaframe

Міжнародний освітній центр Metaframe

Тренінг

МЕГАЗНАННЯ ТА МОЖЛИВОСТІ ВІД ЄВГЕНІЇ БАРДІНОЇ

  • м. Кіпр

  • лютий 2023

  • 2 дні

У СЬОГОДНІШНЬОМУ СВІТІ, КЕРОВАНОМУ ІНФОРМАЦІЄЮ ТА ЗНАННЯМИ, ТРАДИЦІЙНІ ПРАВИЛА ВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРІВ МАЛО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ. ПОТРІБНІ НОВІ, СИСТЕМНІ ПІДХОДИ ДО МИСТЕЦТВА ДОМОВЛЯТИСЯ.
МИ НЕ ЗМОЖЕМО ПОВНІСТЮ ДОСЯГТИ УСПІХУ, ПОКИ НЕ НАВЧИМОСЯ КЕРУВАТИ НАШИМИ ВІДНОСИНАМИ В ТОМУ НАПРЯМКУ, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ НАМ РУХАТИСЯ ДО НАШИХ ЦІЛЕЙ. А В ІНШИХ ЛЮДЕЙ, ЗВИЧАЙНО, Є СВОЇ ЦІЛІ.

МИ ДІЗНАЄМОСЬ:

● ЯК ЗАРОБЛЯТИ БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ОТРИМУВАТИ НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ДОМОВЛЯТИСЯ ПРО КРАЩІ УМОВИ;● ЯК НЕ ПІДДАВАТИСЯ НА ХИТРОЩІ ПАРТНЕРА ТА ПРОВЕСТИ ПЕРЕГОВОРИ АБО ПРОДАЖІ З КОРИСТЮ ДЛЯ СПРАВИ?● ЯК ЗРОЗУМІТИ, ХТО ПЕРЕД ТОБОЮ ТА ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ЦІЄЇ ЛЮДИНИ?
● МИ ВІДПРАЦЮЄМО ТЕХНІКИ ПЕРЕКОНАННЯ ТА ПРОДАЖІВ, А ТАКОЖ — ВЕРИФІКАЦІЇ БРЕХНІ НА ПРАКТИЧНИХ КЕЙСАХ;● КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ ПОВЕДІНКИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УСПІШНИХ ПЕРЕГОВОРІВ;● РОЗБЕРЕМО ТА ВІДПРАЦЮЄМО ДЕТАЛІ ВЗАЄМОДІЇ З ТИМИ, ХТО НАМАГАЄТЬСЯ ДОМІНУВАТИ ТА ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ІНТЕРЕСИ.

ВАРТІСТЬ ТРЕНІНГУ

Illustration

Я про людину. Про те, щоби повернути їй внутрішнє світло та ресурс. Без надриву, враховуючи наскільки людина готова до змін. Екологічно та крок за кроком.
Моя робота — лише допомоги вам дістатися до мети!

Євгенія Бардіна, авторка курсу, НЛП-тренерка, письменниця, журналістка, політтехнологиня, засновниця міжнародного освітнього центру Metaframe

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

Анна+380508307067(Вайбер, телеграм)

м. Львів, вул. Опільського, 7


Made with