Міжнародний освітній центр Metaframe

Міжнародний освітній центр Metaframe


CASH FLOW

ГРА "ГРОШОВИЙ ПОТІК 606"

  • офлайн, м. Львів

  • 17 грудня

  • 8 годин (11:00 - 19:00)

ВПЕРШЕ У ЛЬВОВІ УНІКАЛЬНА ГРА "ГРОШОВИЙ ПОТІК 606". ФІНАНСОВА ГРА, ЯКА НЕ ТІЛЬКИ ДАСТЬ ВІДПОЧИТИ ТА РОЗВАЖИТИСЯ, А Й ЗДАТНА ЗМІНИТИ ЖИТТЯ.

ГРА ЗНОВУ ВЧИТЬ ВИБИРАТИСЯ З БІДНОСТІ, ПОКИНУТИ РОБОТУ ЗА ЗАРПЛАТУ, ПЕРЕХОДИТИ ДО ПРИВАТНОГО БІЗНЕСУ ТА РОБОТИ НА СЕБЕ САМОГО. І ВОНА РОБИТЬ ЦЕ НАБАГАТО ЕФЕКТИВНІШЕ, НІЖ УСІ ПОПЕРЕДНІ ІГРИ.ОДНАК, КРІМ ЦЬОГО, ВОНА ВЧИТЬ ЩЕ Й ПРАВИЛЬНО ВИБИРАТИ СОБІ ПРОФЕСІЮ І ПОДАЛЬШИЙ ШЛЯХ ПІСЛЯ ШКОЛИ. А ЩЕ ВОНА ВЧИТЬ, ЯК ВІДІЙТИ ВІД СПРАВ МОЛОДИМ І БАГАТИМ, А НЕ СТАРИМ І ХВОРИМ.КРІМ ТОГО, ГРА МАЄ РІЗНІ ГЕНДЕРНІ РОЛІ ТА РІЗНІ СЦЕНАРІЇ ПОВЕДІНКИ ЯК У БІЗНЕСІ, ТАК І ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ, ЯК ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ, ТАК І ДЛЯ ЖІНОК.

ТАКИМ ЧИНОМ, ГРА СУТТЄВО РОЗШИРЮЄ СВОЇ РАМКИ ТА ОХОПЛЮЄ ШЛЯХ ЛЮДИНИ НЕ ВІД ЗАВОДСЬКОГО ВЕРСТАТА І ДО ПРИВАТНОГО БІЗНЕСУ, А ВІД ШКІЛЬНОЇ ЛАВИ – І ДО ВЛАСНОЇ ВІЛЛИ НА ТРОПІЧНИХ ОСТРОВАХ.ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ ГРА ЦІКАВА ВЖЕ НЕ ЛИШЕ РОБІТНИКАМ ТА СЛУЖБОВЦЯМ, ЯКІ МРІЮТЬ ПОРВАТИ ІЗ РОБОТОЮ ЗА ЗАРПЛАТУ, А Й ШКОЛЯРАМ, ЯКІ ОБИРАЮТЬ СВІЙ ПОДАЛЬШИЙ ШЛЯХ — ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ, КОМЕРЦІЙНЕ НАВЧАННЯ, КУРСИ ТА ТРЕНІНГИ ЧИ ОДРАЗУ Ж НА РОБОТУ.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

  • 1200 грн

Illustration

Я про людину. Про те, щоби повернути їй внутрішнє світло та ресурс. Без надриву, враховуючи наскільки людина готова до змін. Екологічно та крок за кроком.
Моя робота — лише допомоги вам дістатися до мети!

Євгенія Бардіна, авторка курсу, НЛП-тренерка, письменниця, журналістка, політтехнологиня, засновниця міжнародного освітнього центру Metaframe

ВІДГУКИ

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

Анна+380508307067(Вайбер, телеграм)

м. Львів, вул. Опільського, 7


Made with