Міжнародний освітній центр Metaframe

Міжнародний освітній центр Metaframe

Тренінг

БОЙОВИЙ КОД НЛП

  • офлайн, м. Львів

  • 21-22 січня 2023

  • 8 годин (11:00 - 19:00)

СУЧАСНЕ ЖИТТЯ ВИМАГАЄ ШВИДКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ – МИ ХОЧЕМО ШВИДКО РОЗУМІТИ, ХТО ПЕРЕД НАМИ, МИ ХОЧЕМО ШВИДКО ВПЛИВАТИ ТА НАВЧИТИСЬ ПОДОБАТИСЯ.

● ЧИ МОЖНА ГАРАНТОВАНО ВПЛИНУТИ НА ЦІЛІ ІНШИХ ЛЮДЕЙ?● ЧИ МОЖНА ЗМІНЮВАТИ ВНУТРІШНІЙ СВІТ ЛЮДИНИ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ?● ЧИ МОЖНА ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ З'ЯВИЛАСЯ СПРАВЖНЯ ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ВАС ЧИ ВАШОГО ПРОДУКТУ?

РОЗРОБКИ НЛП ТОРКНУЛИСЯ ТАКИХ ТЕМ, ЯК РУЙНАЦІЯ КОХАННЯ, ДРУЖБИ ТА НАДІЇ.ЖАХЛИВО!ЦЕ НЕ НАЙГІРША НОВИНА. АДЖЕ НАСТАВ ЧАС УСВІДОМИТИ, ЩО ЦЕ ВЖЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ВАС. РЕКЛАМА, ПЕРЕГОВОРИ ЧИ РОЗМОВА ЗА ВЕЧЕРЕЮ МОЖУТЬ МАТИ ТЕМНИЙ БІК.

ОТЖЕ, ТРЕНІНГ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ЧІТКО РОЗУМІТИ, З КИМ ВИ МАЄТЕ СПРАВУ ТА ЯК САМЕ ПІДІБРАТИ ДО НЬОГО КОД.ТРЕНІНГ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ЗМІНЮВАТИ СВОЇ ТА ЧУЖІ БАЗОВІ НАЛАШТУВАННЯ.ТРЕНІНГ, ЯКИЙ ДОЗВОЛИТЬ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ВПЛИВУ ПРОФІ – “БОЙОВИЙ КОД НЛП”.

ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ:

✔ 8 ІГОР, В ЯКІ МИ ГРАЄМО ТА ЯК ВИГРАВАТИ У ПЕРЕМОЖЦІВ?✔ 1 СПОСІБ НЕПОМІТНОГО НАВІЮВАННЯ ТА ГІПНОЗУ✔ 2 СПОСОБИ ЗРУЙНУВАТИ ВАШУ МЕТУ І ЯК ЦЬОМУ ПЕРЕШКОДИТИ✔ 8 НЕУСВІДОМЛЮВАНИХ ПСИХОТРАВМ, ЯКІ КЕРУЮТЬ НАШИМ ЖИТТЯМ І ЯК ДОЗВОЛИТИ СОБІ ЗВІЛЬНИТИСЯ ВІД ЇХНЬОГО ВПЛИВУ?✔ НАПЕВНО, ЦЕ МОЄ ПЕКЛО АБО ЧИ МОЖНА КЕРУВАТИ МОВЧКИ?

ВАРТІСТЬ ТРЕНІНГУ

Illustration

Я про людину. Про те, щоби повернути їй внутрішнє світло та ресурс. Без надриву, враховуючи наскільки людина готова до змін. Екологічно та крок за кроком.
Моя робота — лише допомоги вам дістатися до мети!

Євгенія Бардіна, авторка курсу, НЛП-тренерка, письменниця, журналістка, політтехнологиня, засновниця міжнародного освітнього центру Metaframe

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ:

Анна+380508307067(Вайбер, телеграм)

м. Львів, вул. Опільського, 7


Made with