Міжнародний освітній центр Metaframe

Міжнародний освітній центр Metaframe

РОЗКЛАД ЗАХОДІВУ МІЖНАРОДНОМУ ОСВІТНЬОМУЦЕНТРІ "METAFRAME"

МИ ЗІБРАЛИ ДЛЯ ВАС УСІ НАШІ ПОДІЇ, ЩО ВІДБУДУТЬСЯ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ У НАШОМУ ЦЕНТРІ У ЛЬВОВІ ТА ОНЛАЙН, АБИ ВИ НІЧОГО НЕ ПРОПУСТИЛИ ☺️

 • Illustration

  ТРЕНІНГ «ПСИХОСОМАТИКА В ДІЇ», ЛЬВІВ

  25 ГРУДНЯ 2022 ОБ 11:00

  ЦЕЙ ТРЕНІНГ:
  - ПРО ТЕ, ЯКИМИ ДІЯМИ МИ НЕСВІДОМО СТВОРЮЄМ ЧИМАЛО СИМПТОМІВ (БІЛЬ, СПАЗМ, СКУТІСТЬ, ОБМЕЖЕННЯ ДИХАННЯ, ПОГАНИЙ СОН, ПОРУШЕНЕ ТРАВЛЕННЯ І Т.Д.);
  - ПРО ТЕ, ЯК САМІ ЦІ СИМПТОМИ Є СПОСОБОМ ДІЇ, СПОСОБОМ ВІДПОВІСТИ НА КОНФЛІКТИ, ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ;
  - І ЗВИЧАЙНО — ПРО ТЕ, ЩО З ЦИМ МОЖНА ВДІЯТИ. ЯК ПОВЕРНУТИ СВОБОДУ РУХУ, ХОРОШЕ САМОПОЧУТТЯ, ЯК ФІЗИЧНЕ, ТАК І ЕМОЦІЙНЕ.

 • Illustration

  ТРЕНІНГ «ЦІЛІ НА НОВИЙ РІК», ОНЛАЙН

  25 ГРУДНЯ 2022 О 13:00

  КОЖНОМУ З НАС ПІД НОВИЙ РІК ХОЧЕТЬСЯ СПРАВЖНЬОГО ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ЖИТТЄВИХ СЦЕНАРІЇВ. ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ ЧАРІВНА ДАТА 1 СІЧНЯ ПОДАРУВАЛА НОВИЙ ВИТОК У ЖИТТІ, НАПОВНИВШИ ЙОГО УСПІХАМИ, ЗДОБУТКАМИ ТА ПОЧИНАННЯМИ. І НАЙГОЛОВНІШЕ, ЩОБ ЦІ ПОЧИНАННЯ СИСТЕМНО ВИВОДИЛИ НА НОВИЙ РІВЕНЬ.

 • Illustration

  НЛП-ПРАКТИК "ТВОРЕЦЬ МАЙБУТНЬОГО", ЛЬВІВ

  ПОЧАТОК 7 СІЧНЯ 2022

  ЦЕ КУРС, З ЯКОГО ВАРТО ПОЧАТИ НАВЧАННЯ, ЯКЩО ВИ ЦІКАВИТЕСЯ НЕЙРОЛІНГВІСТИЧНИМ ПРОГРАМУВАННЯМ. ВІН ПІДХОДИТЬ УСІМ, ХТО РАНІШЕ НЕ ВИВЧАВ НІЧОГО НА ЦЮ ТЕМУ, А ТАКОЖ ТИМ, ХТО ВЖЕ ВОЛОДІЄ ДЕЯКИМИ ЗНАННЯМИ, ХОТІВ БИ ЇХ УПОРЯДКУВАТИ ТА ПОЛІПШИТИ НАВИЧКИ.

 • Illustration

  ТРЕНІНГ «ПРОФАЙЛІНГ НОВОГО ЧАСУ», ОНЛАЙН

  28 СІЧНЯ 2023

  НОВИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ, МОЖЕ І ВИКОРИСТОВУВАТИМЕ НАЙСИЛЬНІШІ ПРИЙОМИ ВЕРБАЛЬНОЇ ТА НЕВЕРБАЛЬНОЇ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ОСОБИСТОГО УСПІХУ.

Made with